KAČAREVO FORUM
MOLIMO VAS DA SE REGISTRUJETE AKO ŽELITE DA UČESTVUJETE U RADU FORUMA. REGISTRACIJA JE VEOMA JEDNOSTAVNA I TRAJE SVEGA NEKOLIKO MINUTA.

-Neke kategorije foruma (download zona....) mogu videti samo registrovani korisnici.

Srbija 14. na svetu! Ka_pan10
KAČAREVO FORUM





KAČAREVO FORUM
MOLIMO VAS DA SE REGISTRUJETE AKO ŽELITE DA UČESTVUJETE U RADU FORUMA. REGISTRACIJA JE VEOMA JEDNOSTAVNA I TRAJE SVEGA NEKOLIKO MINUTA.

-Neke kategorije foruma (download zona....) mogu videti samo registrovani korisnici.

Srbija 14. na svetu! Ka_pan10
KAČAREVO FORUM





KAČAREVO FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM NAMENJEN SVIM LJUDIMA DOBRE VOLJE
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Similar topics

 

 Srbija 14. na svetu!

Ići dole 
AutorPoruka
smiiiiii
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
smiiiiii


Broj poruka : 232
Poeni : 658
Datum upisa : 27.06.2009
Godina : 32
Lokacija Lokacija : kacarevo

Srbija 14. na svetu! Empty
PočaljiNaslov: Srbija 14. na svetu!   Srbija 14. na svetu! EmptyČet Jul 02, 2009 3:28 pm

Fudbalska reprezentacija Srbije, na novoj svetskoj FIFA rang listi, nalazi se na 14. poziciji, što je za šest mesta bolji plasman nego prethodni...


Srbija je sakupila 925 poena. Dobre partije i vođstvo u Grupi 7 kvalifikacija za Svetsko Prvenstvo 2010 u Južno Africi, ali i dobre partije u prijateljskim duelima, popeli su Srbiju za neverovatnih šest pozicija. Ukoliko "orlovi" nastave sa dobrim partijama plasman na FIFA svetskoj rang listi biće još bolja.

Brazil je osvajanjem Kupa Konfederacija preuzeo prvo mesto od Španije, aktuelnog šampiona Evrope, Francuska je ostala na poziciji sedam, dok je Rusija napredovala za tri mesta i sada je šesta selekcija na planeti.

Top 20 fifa lista, 1. jul

1. Brazil ..............1672 poena
2. Španija ...............1590
3. Holandija ............1379
4. Italija .................1229
5. Nemačka ............1207
6. Rusija .................1161
7. Engleska .............1135
8. Argentina ...........1091
9. Francuska ...........1082
10. Hrvatska ............1031
11. Grčka ..................1001
12. SAD .....................983
13. Švajcarska ..........930
14. Srbija ..................925
15. Danska .................909
16. Australija .............886
17. Portugal ................879
18. Obala Slonovače ..874
19. Ukrajine ................869
20. Urugvaj .................860
Nazad na vrh Ići dole
smiiiiii
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
smiiiiii


Broj poruka : 232
Poeni : 658
Datum upisa : 27.06.2009
Godina : 32
Lokacija Lokacija : kacarevo

Srbija 14. na svetu! Empty
PočaljiNaslov: Vidić: Odbio sam Milan, Real i Barsu   Srbija 14. na svetu! EmptyČet Jul 02, 2009 3:29 pm

Fudbalski reprezentativac Srbije Nemanja Vidić odbio je ponude nekoliko velikih evropskih klubova, jer želi da ostane u Mančester Junajtedu...


Vidić je za engleski "San" rekao da je imao ponude Milana, madridskog Reala i Barselone. Odlazak jednog od najboljih odbrambenih igrača šampiona Engleske često je pominjan, a pisalo se i o tome da je njegova supruga nezadovoljna životom u Mančesteru. Međutim, Vidić je rekao da će ostati u Mančester Junajtedu dok mu ne istekne ugovor 2012. godine.

- Moja supruga Ana je nesrećna zbog toga što živimo u Mančesteru, ali neću se predomisliti jer sam zadovoljan u Junajtedu. Zadovoljan sam klupskim ambicijama za narednu sezonu - rekao je Vidić za list "San".

- Dobio sam ponude Milana, Reala i Barselone i o tome sam odmah obavestio trenera Aleksa Fergusona. On je brzo reagovao, razgovarao sa čelnicima kluba i rekao mi da ću dobiti povećanje plate. Biću plaćen na nivou reputacije koju uživam u Premijer ligi i Evropi - dodao je srpski defanzivac.

Vidić je rekao da će ostati u Mančesteru do isteka ugovora, kao i da neće imati istu platu kao i Rio Ferdinand ili Vejn Runi.

- Posle ponuda Reala i Milana, čelnici Barselone su ponudili čak 30 miliona funti, ali posle Fergusonovog razgovora sa upravom kluba odlučio sam da ostanem na Old Trafordu do 2012. godine - rekao je Vidić i dodao:

- Nije važno da li ću biti plaćen kao moji dobri prijatelji Ferdinand i Runi, ali mislim da ću biti izjednačen sa Kerikom i Berbatovom - zaključio je Vidić.
Nazad na vrh Ići dole
 
Srbija 14. na svetu!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» NLB: Srbija - Slovenija 3:0
» Najcudnija mesta na svetu...
» Srbija neće biti isključena, igračima dva i tri meča kazne

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
KAČAREVO FORUM :: OPŠTE TEME :: SPORT-
Skoči na: