KAČAREVO FORUM
MOLIMO VAS DA SE REGISTRUJETE AKO ŽELITE DA UČESTVUJETE U RADU FORUMA. REGISTRACIJA JE VEOMA JEDNOSTAVNA I TRAJE SVEGA NEKOLIKO MINUTA.

-Neke kategorije foruma (download zona....) mogu videti samo registrovani korisnici.

MILAN TAROT Ka_pan10
KAČAREVO FORUM





KAČAREVO FORUM
MOLIMO VAS DA SE REGISTRUJETE AKO ŽELITE DA UČESTVUJETE U RADU FORUMA. REGISTRACIJA JE VEOMA JEDNOSTAVNA I TRAJE SVEGA NEKOLIKO MINUTA.

-Neke kategorije foruma (download zona....) mogu videti samo registrovani korisnici.

MILAN TAROT Ka_pan10
KAČAREVO FORUM





KAČAREVO FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM NAMENJEN SVIM LJUDIMA DOBRE VOLJE
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Similar topics

 

 MILAN TAROT

Ići dole 
AutorPoruka
smiiiiii
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
smiiiiii


Broj poruka : 232
Poeni : 658
Datum upisa : 27.06.2009
Godina : 32
Lokacija Lokacija : kacarevo

MILAN TAROT Empty
PočaljiNaslov: MILAN TAROT   MILAN TAROT EmptySre Jul 08, 2009 6:33 pm

• Moje ime je Milan Radonjić. Zbog kosmičke energije koja je tu, ja nikada ne pričam o svom datumu rođenja zato što me ljudi odmah vezuju za godište, tojest za vreme, a vreme ne postoji, tako da ko bude ulazio na ovaj sajt ili na forum, neka ne upisuje ni svoje vreme rođenja, kao ni mesto stanovanja, a ni adresu! Jer, kakve veze ima gde živiš, kako si politički orijentisan, koje si vere ili nacije, ili slično... Po zanimanju sam Tarotolog. Obučen sam za otvaranje Tarot karata. Trebate li moju pomoć?

MILAN TAROT Milantarotolog




Nazad na vrh Ići dole
 
MILAN TAROT
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» VB: Crnogorac Milan napustio Kuću!
» Milan Janković izabran za direktora Ratela

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
KAČAREVO FORUM :: OPŠTE TEME :: ZABAVA-
Skoči na: