KAČAREVO FORUM
MOLIMO VAS DA SE REGISTRUJETE AKO ŽELITE DA UČESTVUJETE U RADU FORUMA. REGISTRACIJA JE VEOMA JEDNOSTAVNA I TRAJE SVEGA NEKOLIKO MINUTA.

-Neke kategorije foruma (download zona....) mogu videti samo registrovani korisnici.

Zašto ne treba čistiti sneg Ka_pan10
KAČAREVO FORUM





KAČAREVO FORUM
MOLIMO VAS DA SE REGISTRUJETE AKO ŽELITE DA UČESTVUJETE U RADU FORUMA. REGISTRACIJA JE VEOMA JEDNOSTAVNA I TRAJE SVEGA NEKOLIKO MINUTA.

-Neke kategorije foruma (download zona....) mogu videti samo registrovani korisnici.

Zašto ne treba čistiti sneg Ka_pan10
KAČAREVO FORUM





KAČAREVO FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM NAMENJEN SVIM LJUDIMA DOBRE VOLJE
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Similar topics

 

 Zašto ne treba čistiti sneg

Ići dole 
AutorPoruka
Gojko78

Gojko78


Broj poruka : 295
Poeni : 851
Datum upisa : 16.07.2009
Godina : 45
Lokacija Lokacija : Bg

Zašto ne treba čistiti sneg Empty
PočaljiNaslov: Zašto ne treba čistiti sneg   Zašto ne treba čistiti sneg EmptyUto Jan 12, 2010 2:14 am


Zašto ne treba čistiti sneg

Zašto ne treba čistiti sneg 2a1e015ff2c86fcb55f3d60cd9ba1a3b

VARSSAVA, 11. januara 2010. (Beta) - Bitom Odžanski, gradić od 4.000 stanovnika na jugozapadu Poljske i ove zime tvrdoglavo ostaje jedini grad u toj zemlji čije vlasti ne čiste sneg sa ulica pošto je, kako navode, to besmisleno jer će se on ionako sam otopiti.

Krivac za zavejane ulice je gradonačelnik Jacek Sauter kome sugradjani uz veliku podršku od 90 odsto glasova već 18. godinu za redom poveravaju brigu o njihovom gradiću. "Jednom sam išao po očišćenom trotoaru, a ipak se okliznuo i pao. Palo mi je tada na pamet, kakvog smisla ima čišćenje snega. Preduzeću za čišćenje morao bih da platim 30.000 evra, a ako bi zima potrajala i dva puta više", izjavio je Sauter listu Gazeta viborča. "Evo, Varšava je za čišćenje snega dala toliko koliko joj iznosi ceo budžet za kulturu. To nema smisla. Ja odgovaram za pare sugradjana", dodao je gradonačelnik poljskog gradića.

Pored glavnog argumenta da nema smisla čistiti nešto što će ionako kad tad samo nestati, Sauter je uveren da je bezbednije da se ulice ne čiste, a da se vozači težih vozila samo povremeno, kada su prisutne velike količine snega, zamole da prodju ulicama i prokrče put.

.
Nazad na vrh Ići dole
 
Zašto ne treba čistiti sneg
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» treba da bude
» Hladnoća, sneg i kiša protiv "belih orlova"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
KAČAREVO FORUM :: OPŠTE TEME :: ZABAVA-
Skoči na: