KAČAREVO FORUM
MOLIMO VAS DA SE REGISTRUJETE AKO ŽELITE DA UČESTVUJETE U RADU FORUMA. REGISTRACIJA JE VEOMA JEDNOSTAVNA I TRAJE SVEGA NEKOLIKO MINUTA.

-Neke kategorije foruma (download zona....) mogu videti samo registrovani korisnici.

Pravi se lutka po modelu Sneki Babić Ka_pan10
KAČAREVO FORUM





KAČAREVO FORUM
MOLIMO VAS DA SE REGISTRUJETE AKO ŽELITE DA UČESTVUJETE U RADU FORUMA. REGISTRACIJA JE VEOMA JEDNOSTAVNA I TRAJE SVEGA NEKOLIKO MINUTA.

-Neke kategorije foruma (download zona....) mogu videti samo registrovani korisnici.

Pravi se lutka po modelu Sneki Babić Ka_pan10
KAČAREVO FORUM





KAČAREVO FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM NAMENJEN SVIM LJUDIMA DOBRE VOLJE
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pravi se lutka po modelu Sneki Babić

Ići dole 
AutorPoruka
Gojko78

Gojko78


Broj poruka : 295
Poeni : 851
Datum upisa : 16.07.2009
Godina : 46
Lokacija Lokacija : Bg

Pravi se lutka po modelu Sneki Babić Empty
PočaljiNaslov: Pravi se lutka po modelu Sneki Babić   Pravi se lutka po modelu Sneki Babić EmptyUto Jan 12, 2010 2:27 am


Pravi se lutka po modelu Sneki Babić

Pravi se lutka po modelu Sneki Babić Sneki2

Folk pevačica Snežana Babić bi po svemu sudeći u skorije vreme mogla da dobije lutku sa svojim likom! Na nedavnoj turneji koju je imala po Makedoniji, Sneki je od jedne makedonske firme koja se bavi proizvodnjom igračaka dobila zanimljivu ponudu da se serija igračaka radi po njenom izgledu. “Tačno je. Dobila sam tu ponudu i malo je reći da sam bila i više nego iznenađena, jer nikada nisam razmišljala o tome. Pregovori su u toku, tako da se nadam da ćemo posle ovih novogodišnjih praznika finalizirati dogovor. Ovo je velika čast i satisfakcija za mene i moj dosadašnji rad”, potvrdila je Sneki za "Alo!" Bude li teklo sve po planu, Sneki će, posle Lepe Brene, koja je davnih osamdesetih svoj lik pozajmila barbikama, biti jedina javna ličnost iz Srbije po čijem će se izgledu raditi ove igračke, koje će prodavati širom Evrope.


.
Nazad na vrh Ići dole
 
Pravi se lutka po modelu Sneki Babić
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
KAČAREVO FORUM :: OPŠTE TEME :: ZABAVA-
Skoči na: