KAČAREVO FORUM
MOLIMO VAS DA SE REGISTRUJETE AKO ŽELITE DA UČESTVUJETE U RADU FORUMA. REGISTRACIJA JE VEOMA JEDNOSTAVNA I TRAJE SVEGA NEKOLIKO MINUTA.

-Neke kategorije foruma (download zona....) mogu videti samo registrovani korisnici.

Lady Gaga i Boj Džordž u duetu Ka_pan10
KAČAREVO FORUM





KAČAREVO FORUM
MOLIMO VAS DA SE REGISTRUJETE AKO ŽELITE DA UČESTVUJETE U RADU FORUMA. REGISTRACIJA JE VEOMA JEDNOSTAVNA I TRAJE SVEGA NEKOLIKO MINUTA.

-Neke kategorije foruma (download zona....) mogu videti samo registrovani korisnici.

Lady Gaga i Boj Džordž u duetu Ka_pan10
KAČAREVO FORUM





KAČAREVO FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM NAMENJEN SVIM LJUDIMA DOBRE VOLJE
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Lady Gaga i Boj Džordž u duetu

Ići dole 
AutorPoruka
Gojko78

Gojko78


Broj poruka : 295
Poeni : 851
Datum upisa : 16.07.2009
Godina : 45
Lokacija Lokacija : Bg

Lady Gaga i Boj Džordž u duetu Empty
PočaljiNaslov: Lady Gaga i Boj Džordž u duetu   Lady Gaga i Boj Džordž u duetu EmptyUto Jan 12, 2010 2:34 am


Lady Gaga i Boj Džordž u duetu

Lady Gaga i Boj Džordž u duetu V157648p0

Dvoje kontraverznih muzičara nastupiće zajedno narednog meseca u Londonu.


Lady Gaga će u februaru održati jedan od prvih koncerta svetske turneje "Fame Monster", a gost će joj biti njen uzor iz tinejdžerskih dana Boj Džordž.

"U srednjoj školi se nikako nisam uklapala u društvo jer sam želela da budem kao Boj Džordž. Zato sam ga pozvala da mi bude gost na turneju jer želim da mojim fanovima priredim pravi spektakl na kojem će se svi neprilagođeni, kao što sam ja nekad bila, osećati odlično", izjavila je Gaga.

Kako će izgledati nastup dvoje muzičara koji su više poznati po svom izgledu nego po muzici za sada se čuva u tajnosti kao i pesma koju će izvesti.

Izvori bliski pevačici kažu da postoji mogućnost i da njih dvoje snime novu pesmu, ali da je to upitno jer je Gaga svakodnevno na probama za koncerte.

(MONDO)

.
Nazad na vrh Ići dole
 
Lady Gaga i Boj Džordž u duetu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
KAČAREVO FORUM :: OPŠTE TEME :: MUZIKA-
Skoči na: