KAČAREVO FORUM
MOLIMO VAS DA SE REGISTRUJETE AKO ŽELITE DA UČESTVUJETE U RADU FORUMA. REGISTRACIJA JE VEOMA JEDNOSTAVNA I TRAJE SVEGA NEKOLIKO MINUTA.

-Neke kategorije foruma (download zona....) mogu videti samo registrovani korisnici.

KAČAREVO FORUM







FORUM NAMENJEN SVIM LJUDIMA DOBRE VOLJE
 
PrijemPortalGalerijaFAQ - Često Postavljana PitanjaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Share | 
 

 Parovi prvog kola AUSTRALIAN OPEN

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Gojko78



Broj poruka : 295
Poeni : 851
Datum upisa : 16.07.2009
Godina : 38
Lokacija Lokacija : Bg

PočaljiNaslov: Parovi prvog kola AUSTRALIAN OPEN   Pet Jan 15, 2010 2:36 pm


Parovi prvog kola AUSTRALIAN OPEN



U Melburnu su žrebom izvučeni parovi prvog kola Otvorenog prvenstva Australije, koje počinje u ponedeljak 18. 1. 2010.

Sastaju se:

1. kola - muškarci:
(1) Rodžer Federer (Švajcarska) - Igor Andrejev (Rusija)
Huan Ignasio Čela (Argentina) - Viktor Hanesku (Rumunija)
Stefani Rober (Francuska) - Potito Staraće (Italija)
Oskar Ernandes (Španija) - (Cool Albert Montanes (Španija)
(22) Lejton Hjuit (Australija) - kvalifikant
Kristof Rohus (Belgija) - kvalifikant
Paolo Lorenci (Italija) - Markos Bagdatis (Kipar)
Frederiko Žil (Portugalija) - (15) Žil Simon (Francuska)
(9) Fernando Verdasko (Španija) - Karsten Bol (Australija)
kvalifikant - Dudi Sela (Izrael)
Radživ Ram (SAD) - kvalifikant
kvalifikant - (23) Huan Karlos Ferero (Španija)
(30) Huan Monako (Argentina) - Ernests Gulbis (Letonija)
Martin Vasalo Argueljo (Argentina) - Mišel Lodra (Francuska)
Karlos Moja (Španija) - kvalifikant
kvalifikant - (6) Nikolaj Davidenko
(3) Novak Đoković (Srbija) - Daniel Himeno-Traver (Španija)
Marinko Matošević (Australija) - Marko Kjudineli (Švajcarska)
Kristof Fligen (Belgija) - Mihael Berer (Nemačka)
Denis Istomin (Uzbekistan) - (32) Žeremi Šardi (Francuska)
(20) Mihail Južnji (Rusija) - Rišar Gaske (Francuska)
Jan Hajek (Češka) - Robi Đinepri (SAD)
Lukaš Kubot (Poljska) - Miša Zverev (Nemačka)
Santjago Hiraldo (Kolumbija) - (16) Tomi Robredo (Španija)
(10) Žo-Vilfrid Conga (Francuska) - Sergej Stahovski (Ukrajina)
Fabio Fonjini (Italija) - Tejlor Dent (SAD)
Rajan Harison (SAD) - Janko Tipsarević (Srbija)
Simon Grol (Nemačka) - (18) Tomi Has (Nemačka)
(26) Nikolas Almagro (Španija) - kvalifikant
Bendžamin Beker (Nemačka) - kvalifikant
Alehandro Falja (Kolumbija) - Markos Daniel (Brazil)
Marsel Granoljers (Španija) - (Cool Robin Soderling (Švedska)
(7) Endi Rodik (SAD) - Tiemo de Baker (Holandija)
Teimuraz Gabašvili (Rusija) - Tomaz Beluči (Brazil)
Felisijano Lopes (Španija) - Pablo Kuevas (Urugvaj)
Rajner Šitler (Nemačka) - (25) Sem Kveri (SAD)
(21) Tomaš Berdih (Češka) - Robin Hase (Holandija)
Daniel Brands (Nemačka) - Jevgenij Koroljev (Kazahstan)
Sebastien Grožan (Francuska) - kvalifikant
Olivije Rohus (Belgija) - (11) Fernando Gonzales (Čile)
(14) Marin Čilić (Hrvatska) - Fabris Santoro (Francuska)
kvalifikant - Bernard Tomić (Australija)
Igor Kunjicin (Rusija) - Hose Akasuso (Argentina)
Giljermo Garsija Lopes (Španija) - (19) Stanislas Vavrinka (Švajcarska)
(29) Viktor Troicki (Srbija) - Nikolas Lapenti (Ekvador)
Filip Pečner (Nemačka) - Florian Majer (Nemačka)
Džejms Blejk (SAD) - Arno Kleman (Francuska)
Majkl Rasel (SAD) - (4) Huan Martin del Potro (Argentina)
(5) Endi Marej (Britanija) - kvalifikant
Mark Žiskel (Francuska) - Simone Boleli (Italija)
Jarko Nieminen (Finska) - Nik Lindal (Australija)
Floren Sera (Francuska) - (28) Jirgen Melcer (Austrija)
(17) David Ferer (Španija) - Andreas Sepi (Italija)
kvalifikant - Lu Jen-hsun (Tajvan)
Daniel Kelerer (Austrija) - kvalifikant
kvalifikant - (12) Gael Monfis (Francuska)
(13) Radek Stepanek (Češka) - Ivo Karlović (Hrvatska)
Žilijen Beneto (Francuska) - kvalifikant
Mardi Fiš (SAD) - Andrej Golubjev (Kazahstan)
Džejson Kubler (Australija) - (24) Ivan Ljubičić (Hrvatska)
(27) Filip Kolšrejber (Nemačka) - Horasio Sebalos (Argentina)
Džon Izner (SAD) - Vejn Odesnik (SAD)
Lukaš Lacko (Slovačka) - Leonardo Majer (Argentina) i
Piter Lučak (Australija) - (2) Rafael Nadal (Španija).

1. kola - žene:
(1) Serena Vilijams (SAD) - Ursula Radvanska (Poljska)
Petra Kvitova (Češka) - Džil Krejbas (SAD)
kvalifikant - Andrea Petković (Nemačka)
Ajumi Morita (Japan) - Karla Suarez Navaro (Španija)
(21) Sabine Lisicki (Nemačka) - Petra Martić (Hrvatska)
Varvara Lepčenko (SAD) - Alberta Brianti (Italija)
Kristina Baroa (Nemačka) - Akgul Amanmuradova (Uzbekistan)
kvalifikant - (13) Samanta Stosur (Australija)
(9) Vera Zvonarjeva (Rusija) - Kristina Kucova (Slovačka)
Čang Kai-čen (Tajvan) - Iveta Benešova (Češka)
kvalifikant - Žisela Dulko (Argentina)
kvalifikant - (20) Ana Ivanović (Srbija)
(28) Jelena Vesnina (Rusija) - Tatjana Garbin (Italija)
Kimiko Date Krum (Japan) - Jaroslava Švedova (Kazahstan)
Stefani Foegele (Švajcarska) - Melinda Cink (Mađarska)
Stefani Koen-Aloro (Francuska) - (7) Viktorija Azarenka (Belorusija)
(4) Karolina Vozniacki (Danska) - Aleksandra Vozniak (Kanada)
Tamira Pašek (Austrija) - Julija Gergeš (Nemačka)
Galina Voskobojeva (Kazahstan) - Cvetana Pironkova (Bugarska)
Lucia Hradecka (Češka) - (29) Šahar Per (Izrael)
(22) Daniela Hantuhova (Slovačka) - Viktorija Kutuzova (Ukrajina)
Jarmila Grot (Australija) - kvalifikant
Stefani Diboa (Kanada) - Agneš Savaj (Mađarska)
Marina Eraković (Novi Zeland) - (16) Li Na (Kina)
(10) Agnješka Radvanska (Poljska) - Tatjana Malek (Nemačka)
Melani Udin (SAD) - Ala Kudrjavcova (Rusija)
Žuli Koin (Francuska) - Ališa Molik (Australija)
Aliz Korne (Francuska) - (17) Frančeska Skjavone (Italija)
(25) Anabel Medina Gariges (Španija) - Karolina Šprem (Hrvatska)
Anastasija Jakimova (Belorusija) - Kejsi Delakva (Australija)
Aranča Para Santonja (Španija) - Sibil Bamer (Austrija)
Lucia Safarova (Češka) - (6) Venus Vilijams (SAD)
(5) Jelena Dementijeva (Rusija) - Vera Duševina (Rusija)
Kirsten Flipkens (Belgija) - Žistin Enan (Belgija)
Soranja Kirstea (Rumunija) - Olivija Rogovska (Australija)
Jelena Dokić (Australija) - (27) Alisa Klejbanova (Rusija)
(18) Viržini Razano (Francuska) - Jekaterina Makarova (Rusija)
Klara Zakopalova (Češka) - Sara Erani (Italija)
kvalifikant - Aleksandra Dulgeru (Rumunija)
Ana Čakvetadze (Rusija) - (12) Flavija Peneta (Italija)
(15) Kim Klajsters (Belgija) - kvalifikant
Sesil Karatančeva (Kazahstan) - Tamarine Tanasugarn (Tajland)
Čan Jung-jan (Tajvan) - Kaia Kanepi (Estonija)
Edina Galovic (Rumunija) - (19) Nađa Petrova (Rusija)
(26) Aravane Rezai (Francuska) - Sanja Mirza (Indija)
Olga Govorcova (Belorusija) - kvalifikant
Anastasja Pavljučenkova (Rusija) - Anastasija Sevastova (Letonija)
Anastasja Rodionova (Australija) - (3) Svetlana Kuznjecova (Rusija)
(Cool Jelena Janković (Srbija) - Monika Nikulesku (Rumunija)
Patricija Majr (Austrija) - Kejt O'Brajen (Britanija)
kvalifikant - Polona Hercog (Slovenija)
kvalifikant - (31) Alona Bondarenko (Ukrajina)
(24) Marija Hose Martines Sančes (Španija) - Evgenija Rodina (Rusija)
Ženg Đie (Kina) - Peng Šuai (Kina)
Koko Vandevege (SAD) - Sandra Zahlavova (Češka)
Rosana de Los Rios (Paragvaj) - (11) Marion Bartoli (Francuska)
(14) Marija Šarapova (Rusija) - Marija Kirilenko (Rusija)
kvalifikant - Timea Bačinski (Švajcarska)
Ana-Lena Grenefeld (Nemačka) - Roberta Vinči (Italija)
Vania King (SAD) - (23) Dominika Cibulkova (Slovačka)
(30) Katerina Bondarenko (Ukrajina) - Joana Raluka Olaru (Rumunija)
Polin Parmentje (Francuska) - Elena Baltača (Britanija)
Barbora Zahlavova Stricova (Češka) - kvalifikant i
Magdalena Ribarikova (Slovačka) - (2) Dinara Safina (Rusija)



.
Nazad na vrh Ići dole
 
Parovi prvog kola AUSTRALIAN OPEN
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
KAČAREVO FORUM :: OPŠTE TEME :: SPORT-
Skoči na: