KAČAREVO FORUM
MOLIMO VAS DA SE REGISTRUJETE AKO ŽELITE DA UČESTVUJETE U RADU FORUMA. REGISTRACIJA JE VEOMA JEDNOSTAVNA I TRAJE SVEGA NEKOLIKO MINUTA.

-Neke kategorije foruma (download zona....) mogu videti samo registrovani korisnici.

KAČAREVO FORUM

FORUM NAMENJEN SVIM LJUDIMA DOBRE VOLJE

PrijemPortalGalerijaFAQ - Često Postavljana PitanjaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Share | 

Paul McCartney zamalo u Them Crooked Vultures

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 519
Poeni : 1663
Datum upisa : 23.06.2009
Godina : 32

PočaljiNaslov: Paul McCartney zamalo u Them Crooked Vultures   Sre Jan 20, 2010 3:44 am

Bivši Beatles-ovac Pol MekKartni otkrio je za Daily Mail da je pitao da svira bas u alternativnoj supergrupi Them Crooked Vultures, ali mu je Dejv Grol odgovorio da ga je na to mesto pretekao Džon Pol Džouns.

MekKartni je rekao da mu je za grupu prvi put ispričao Dejv Grol na večeri nakon zajedničke svirke na dodeli Gremi nagrada u februaru prošle godine.

,,Pitao sam ga [Dejva Grola] ko im svira bas i on mi je bojažljivo odgovorio da je pitao Džona.", kazao je MekKartni i dodao ,,Dakle, prvi čitate: Pol MekKartni je zamalo postao basista Them Crooked Vultures-a".

.

badule

Broj poruka : 3
Poeni : 3
Datum upisa : 27.02.2011
Lokacija Lokacija : starapazova

PočaljiNaslov: Re: Paul McCartney zamalo u Them Crooked Vultures   Ned Mar 06, 2011 12:57 pm

Kad malo bolje razmislimo,njemu je mesto pored kamina i unucica.... A ne da svira u grupi... Slusao sam Beatlese,znam skoro sve njihove pesme,ali vreme ga je odavno pregazilo. Mada... snimio je pre 4 godine simpatican album,pesme su mu verovatno iz ranijih dana.... Cool
Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
KAČAREVO FORUM :: OPŠTE TEME :: MUZIKA-
Skoči na: