KAČAREVO FORUM
MOLIMO VAS DA SE REGISTRUJETE AKO ŽELITE DA UČESTVUJETE U RADU FORUMA. REGISTRACIJA JE VEOMA JEDNOSTAVNA I TRAJE SVEGA NEKOLIKO MINUTA.

-Neke kategorije foruma (download zona....) mogu videti samo registrovani korisnici.

KAROLINA VOZNJACKI u haljini kreatorke STELE MEKARTNI Ka_pan10
KAČAREVO FORUM





KAČAREVO FORUM
MOLIMO VAS DA SE REGISTRUJETE AKO ŽELITE DA UČESTVUJETE U RADU FORUMA. REGISTRACIJA JE VEOMA JEDNOSTAVNA I TRAJE SVEGA NEKOLIKO MINUTA.

-Neke kategorije foruma (download zona....) mogu videti samo registrovani korisnici.

KAROLINA VOZNJACKI u haljini kreatorke STELE MEKARTNI Ka_pan10
KAČAREVO FORUM





KAČAREVO FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM NAMENJEN SVIM LJUDIMA DOBRE VOLJE
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 KAROLINA VOZNJACKI u haljini kreatorke STELE MEKARTNI

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 519
Poeni : 1663
Datum upisa : 23.06.2009
Godina : 39

KAROLINA VOZNJACKI u haljini kreatorke STELE MEKARTNI Empty
PočaljiNaslov: KAROLINA VOZNJACKI u haljini kreatorke STELE MEKARTNI   KAROLINA VOZNJACKI u haljini kreatorke STELE MEKARTNI EmptySre Jan 20, 2010 3:55 am


KAROLINA VOZNJACKI u haljini kreatorke STELE MEKARTNI

Danska teniska senzacija, Karolina Voznjacki će se pojaviti na otvaranju prvog ovogodišnjeg grend slem teniskog turnira u Melburnu u novoj adidasovoj kolekciji za proleće/leto 2010. godinu koju potpisuje Stela Mekartni.



Karolina je novu godinu startovala kao 4. teniserka sveta na "Sony Ericsson WTA listi". Ova mlada teniserka je novo, ekskluzivno zaštino lice adidas linije sa kreatorskim potpisom Stele Mekartni od avgustovskog US Open turnira 2009. godine, kada je po prvi put, u svojoj kratkoj ali uspešnoj teniskoj karijeri zaigrala u finalu jednog grend slem turnira.

KAROLINA VOZNJACKI u haljini kreatorke STELE MEKARTNI Caroline2aKAROLINA VOZNJACKI u haljini kreatorke STELE MEKARTNI Carolinea

Uspeh u adidasu
- Kolekciju "adidas by Stella McCartney'' sam počela da nosim na US Openu prošle godine, kada sam i dospela u finale ovog turnira. Posle tog velikog uspeha, 2009. godinu sam završila četvrtim mestom na listi. Više sam nego srećna zbog nove adidasove linije koju nosim. Iskreno verujem da je za igru veoma značajno koliko dobro izgledaš i koliko se dobro osećaš na terenu. Postigla sam velike uspehe u Stelinoj liniji za adidas, te planiram da u 2010. budemo još uspešnija. Videćete šta ću nositi na Australian Openu. Biće to nešto najbolje do sada što sam nosila i to me posebno raduje - rekla je Karolina Voznjacki.

Stela Mekartni je istakla:
- Modni kreatori retko imaju priliku da kreiraju odeću za jednu od 10 najboljih teniserki sveta. Bila sam oduševljena i srećna što mi se pružila ta prilika. Nadajmo se da će joj to pomoći da pruži još bolju igru na terenu!



Modno proleće
Na početku svoje druge sezone u adidasovoj opremi sa potpisom Stele Mekartni, Karolina će na teren izaći u najboljoj odeći i obući iz nove adidasove kolekcije za proleće/leto 2010. Karolinina kombinacija za teniski teren podrazumeva tenisku haljinicu u belosivkastim nijansama takozvane boje legure, osveženjem za prolećnu sezonu. Adidas je ovu haljinicu izradio u svojoj CLIMALITE®️ tehnologiji, od specijalnih materijala, sa mrežastim delovima sa strane koji pružaju optimalnu ventilaciju, održavajući Karolinino telo suvim tokom igre. Dizajn haljinice odlikuju cvetni motivi proleća i specifičan dizajn koji odlikuju spoljni šavovi karakteristični za odeću za bebe.



Pored haljinice, Karolina će nositi i kratke pantalonice i grudnjak biserne boje, kao i tenisku jaknicu sivkastoplave zelene boje, dizajnirane sa elementima jakni-motorki, poput dijagonalnih rajsferšlusa, kratkih, a dubokih džepova, naramenica, kaišom karakterističnim za motorke, a koji su svi zajedno u skladnom kontrastu sa cvetnim dezenom na haljinici. Karolina će takođe nositi i tipično teniski štitnik za glavu od prirodnog pamuka bele boje (poput belih manžetni), kao i ''Lucrari Tennis Performance'' patike koje su u kombinaciji boja: bela osnova i mrežica boje aluminijuma. Ovo su nove patike ''Barricade V'' linije koje pružaju stabilnost srednjeg dela stopala, fleksibilnost i postojanje jastučića koji obezbeđuju maksimalnu udobnost.

KAROLINA VOZNJACKI u haljini kreatorke STELE MEKARTNI Caroline3
Program pomoći sportskih talenata
Adidas je Karolinu Voznjacki još 2007. godine uključio u specijalni program razvoja sporstkih talenata - ‘' Player Development Program''. Program je koncipiran tako da neguje i pomaže mlade sportske talente savetima i podrškom neophodnom za podsticaj njihove karijere. adidas ovim programom teži da timu mladog talenta pruži dodatne savete, obuku i motivaciju.



Ova prolećno-letnja kolekcija za 2010. godini će se krajem februara naći u prodaji u adidasovim prodavnicama u Srbiji.



Cene proizvoda iz ove kolekcije kreću se od 15 € za znojnice, 35 € za štitnike za glavu, 145 € za ‘'Lucrari'' patike, 140 € za haljinice do 160 € za sive jaknice i ‘'Delibuta'' torbe.


.
Nazad na vrh Ići dole
https://kacarevo.serbianforum.info
 
KAROLINA VOZNJACKI u haljini kreatorke STELE MEKARTNI
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
KAČAREVO FORUM :: OPŠTE TEME :: ŽENA & MODA-
Skoči na: