KAČAREVO FORUM
MOLIMO VAS DA SE REGISTRUJETE AKO ŽELITE DA UČESTVUJETE U RADU FORUMA. REGISTRACIJA JE VEOMA JEDNOSTAVNA I TRAJE SVEGA NEKOLIKO MINUTA.

-Neke kategorije foruma (download zona....) mogu videti samo registrovani korisnici.

Jelena Marković, mis Srbije 2009. Ka_pan10
KAČAREVO FORUM





KAČAREVO FORUM
MOLIMO VAS DA SE REGISTRUJETE AKO ŽELITE DA UČESTVUJETE U RADU FORUMA. REGISTRACIJA JE VEOMA JEDNOSTAVNA I TRAJE SVEGA NEKOLIKO MINUTA.

-Neke kategorije foruma (download zona....) mogu videti samo registrovani korisnici.

Jelena Marković, mis Srbije 2009. Ka_pan10
KAČAREVO FORUM





KAČAREVO FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM NAMENJEN SVIM LJUDIMA DOBRE VOLJE
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Jelena Marković, mis Srbije 2009.

Ići dole 
AutorPoruka
smiiiiii
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
smiiiiii


Broj poruka : 232
Poeni : 658
Datum upisa : 27.06.2009
Godina : 32
Lokacija Lokacija : kacarevo

Jelena Marković, mis Srbije 2009. Empty
PočaljiNaslov: Jelena Marković, mis Srbije 2009.   Jelena Marković, mis Srbije 2009. EmptySub Jul 11, 2009 2:42 pm

Jelena Marković, mis Srbije 2009.

Jelena Marković, mis Srbije 2009. Misica-v


Jelena Marković, 21-godišnja devojka iz Požege, ponela je titulu najlepše devojke u zemlji na izboru za mis Srbije 2009. preksinoć u „Sava centru”. Ona će početkom decembra predstavljati našu zemlju na izboru za mis sveta koji se održava u Johanezburgu u Južnoj Africi. Jelena, koja studira prava a nada se uspešnoj karijeri u novinarstvu, u razgovoru za „Blic” kaže da nije očekivala pobedu i da se nada uspehu na svetskom izboru.

- Još uvek sam toliko uzbuđena, i verovatno ću tek narednih dana postati svesna šta mi se dogodilo - kaže Jelena i dodaje da iako su pripreme za ovaj finalni izbor trajale dvadesetak dana, da je ovo ipak nešto za šta se devojke pripremaju čitav život.

Jedna ste od retkih devojaka koje su se same prijavile, bez nagovora prijatelja i porodice.
- Prijavila sam se sama, pre svega zato što znam da kompanija „Miss Yu” traži devojke koje osim spoljašnje lepote imaju i unutrašnje kvalitete, i drago mi je da su opravdali moja očekivanja.

Da li ste očekivali pobedu?
- Zaista nisam. Bez lažne skromnosti, ali bilo je toliko lepih i pametnih devojaka, tako da nisam očekivala trijumf.
Nazad na vrh Ići dole
 
Jelena Marković, mis Srbije 2009.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
KAČAREVO FORUM :: OPŠTE TEME :: WEB CAFE-
Skoči na: