KAČAREVO FORUM
MOLIMO VAS DA SE REGISTRUJETE AKO ŽELITE DA UČESTVUJETE U RADU FORUMA. REGISTRACIJA JE VEOMA JEDNOSTAVNA I TRAJE SVEGA NEKOLIKO MINUTA.

-Neke kategorije foruma (download zona....) mogu videti samo registrovani korisnici.

Zvezda je još niko i ništa Ka_pan10
KAČAREVO FORUM





KAČAREVO FORUM
MOLIMO VAS DA SE REGISTRUJETE AKO ŽELITE DA UČESTVUJETE U RADU FORUMA. REGISTRACIJA JE VEOMA JEDNOSTAVNA I TRAJE SVEGA NEKOLIKO MINUTA.

-Neke kategorije foruma (download zona....) mogu videti samo registrovani korisnici.

Zvezda je još niko i ništa Ka_pan10
KAČAREVO FORUM





KAČAREVO FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM NAMENJEN SVIM LJUDIMA DOBRE VOLJE
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Similar topics

 

 Zvezda je još niko i ništa

Ići dole 
AutorPoruka
igor1993
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
igor1993


Broj poruka : 300
Poeni : 947
Datum upisa : 25.06.2009
Godina : 30
Lokacija Lokacija : Kacarevo

Zvezda je još niko i ništa Empty
PočaljiNaslov: Zvezda je još niko i ništa   Zvezda je još niko i ništa EmptyNed Jul 19, 2009 9:46 pm

Zvezda je još niko i ništa

ZVEZDA JE JOŠ NIKO I NIŠTA
Marko Marinović: Moramo da stanemo na zemlju posle poraza od Cibone. Nismo još napravili ništa posebno da bismo igrali opušteno. Iako smo izgubili s 23 razlike, mislim da to nije bio realan odnos snaga


RANO POLETELI... Marko Marinović

Plejmejker Crvene zvezde Marko Marinović kaže da je ubedljiv poraz od Cibone došao u pravom trenutku kako bi se posle odličnog starta sezone ekipa malo spustila na zemlju. Crveno-beli su u Zagrebu doživeli težak poraz (86:63), a Marinović upozorava da on i njegovi saigrači još uvek nisu napravili ništa veliko da bi tako opušteno ulazili u utakmice.

NLB liga, 6. kolo

Partizan - Budućnost 85:71
Cibona - C. zvezda 86:63
Hemofarm - Zadar 87:81
Bosna - FMP 73:72
Helios - Zagreb 90:70
Krka - Vojvodina 81:70
Split - Olimpija 64:62

TABELA: Partizan 6-0, Crvena zvezda 5-1, Budućnost 4-2, Hemofarm 4:2, Zadar 4-2, Cibona 3-3, Krka 3-3, Olimpija 3-3, Split 3-3, FMP 2-4, Bosna 2-4, Helios 1-5, Zagreb 1-5, Vojvodina 1-5.

Parovi 7. kola, 8. novembar: FMP-Partizan, Crvena zvezda - Bosna, Zagreb - Hemofarm, Vojvodina - Split, Olimpija - Cibona, Budućnost - Helios, Zadar - Krka.

- Moramo da stanemo na zemlju posle ovog poraza od Cibone. Još smo niko i ništa da bismo se ponašali opušteno. Imali smo start sezone sa pet pobeda i to je dobra stvar, ali ne smemo time da se zadovoljavamo. Moramo da nastavimo da treniramo jako ako hoćemo da uradimo nešto - kaže Marinović.

On je naglasio da glavni razlog visokog poraza leži u slaboj igra u odbrani, koja bi trebalo da bude osnovno oružje ove ekipe Zvezde.

- Ne tražim alibi, ali mislim da poraz od 23 poena razlike možda nije baš realan odnos snaga na terenu, iako se radi o evroligašu. Igrali smo loše, olako smo shvatili ekipu Cibone, koja je jako kvalitetna. Ne znam šta je uzrok tome, jer smo cele nedelje dobro radili i pripremali se. Jednostavno nismo uradili ono što je bio dogovor, naročito u odbrani, na kojoj baziramo igru - kaže plejmejker crveno-belih.

Marinović dodaje da je sada najbitnije da se izvuku pouke iz ovog meča kako im se takve stvari ne bi ponavljale ubuduće.

- Nije ovo ništa strašno, idemo dalje, a sezona je veoma duga i biće mnogo utakmica. Upravo zato treba svi da naučimo nešto iz ovog meča, da nam se neke greške više ne ponavljaju. Već sledeće nedelje počinju odlučujuće borbe za plasman u Evrokup i tu ne sme biti kiksa - kaže mladi Čačanin.

Pešić: Gubio sam u Zagrebu i sa 25 razlike

Trener Crvene zvezde Svetislav Pešić nije bio mnogo zabrinut zbog ubedljivog poraza, istakavši da se takve utakmice dešavaju tokom sezone i mnogo boljim timovima od Zvezde.

- Sa aspekta razvoja igrača ovaj poraz i nije tako loša stvar. Poleteli smo tamo gde ne treba, a moramo da budemo realniji, jer se fantastične stvari ne događaju preko noći. Ima takvih utakmica, nije to ništa što se nije dešavalo i boljim timovima. Ja sam ovde sa Barselonom izgubio 25 razlike, pa smo te sezone uzeli Evroligu, prvenstvo i Kup Španije - poručio je Pešić.

Crveno-beli u prvom meču 2. kola kvalifikacija za Evrokup gostuju u utorak austrijskom Gmundenu. Marinović naglašava da se radi o dobroj ekipi i teškom protivniku.

- Još nismo pravili strategiju za njih, ali sigurno je da se radi o ozbiljnoj ekipi koja kod kuće igra veoma čvrsto. Više u Evropi nema tima za koji možete da kažete da ćete ga lako pobediti, a mi pogotovo nismo u prilici da bilo kome pretimo. Zato ćemo se truditi da požrtvovanom i angažovanom igrom dođemo do trijumfa - poručuje Marinović.

Plejmejker Zvezde na kraju ističe da još uvek nije na odsluženju civilnog vojnog roka, iako su nedavno srpski mediji preneli tu informaciju.

- Nisam još u vojsci, još čekam poziv da vidim gde bih mogao da služim. Ali, stvarno ne bih da pričam o toj temi - rekao je Marinović.


.
Nazad na vrh Ići dole
 
Zvezda je još niko i ništa
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ništa bez „belih đavola”
» Prijateljska utakmica veterana Jedinstvo Stević-Crvena Zvezda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
KAČAREVO FORUM :: OPŠTE TEME :: SPORT-
Skoči na: