KAČAREVO FORUM
MOLIMO VAS DA SE REGISTRUJETE AKO ŽELITE DA UČESTVUJETE U RADU FORUMA. REGISTRACIJA JE VEOMA JEDNOSTAVNA I TRAJE SVEGA NEKOLIKO MINUTA.

-Neke kategorije foruma (download zona....) mogu videti samo registrovani korisnici.

Jusein Bolt oborio svetski rekord na 100 m Ka_pan10
KAČAREVO FORUM





KAČAREVO FORUM
MOLIMO VAS DA SE REGISTRUJETE AKO ŽELITE DA UČESTVUJETE U RADU FORUMA. REGISTRACIJA JE VEOMA JEDNOSTAVNA I TRAJE SVEGA NEKOLIKO MINUTA.

-Neke kategorije foruma (download zona....) mogu videti samo registrovani korisnici.

Jusein Bolt oborio svetski rekord na 100 m Ka_pan10
KAČAREVO FORUM





KAČAREVO FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM NAMENJEN SVIM LJUDIMA DOBRE VOLJE
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Jusein Bolt oborio svetski rekord na 100 m

Ići dole 
AutorPoruka
Gojko78

Gojko78


Broj poruka : 295
Poeni : 851
Datum upisa : 16.07.2009
Godina : 45
Lokacija Lokacija : Bg

Jusein Bolt oborio svetski rekord na 100 m Empty
PočaljiNaslov: Jusein Bolt oborio svetski rekord na 100 m   Jusein Bolt oborio svetski rekord na 100 m EmptyPon Avg 17, 2009 12:28 am

Jusein Bolt oborio svetski rekord na 100 m
Jusein Bolt oborio svetski rekord na 100 m 6d4d69bc1d8e13eba1f1be5dadaa2a5c

Atletičar s Jamajke Jusein Bolt oborio je svetski rekord na 100 metara, pošto je na Svetskom prvenstvu u Berlinu istrčao stazu za devet sekundi i 58 stotinki.
Jusein Bolt oborio svetski rekord na 100 m Bolt-zlato
Najbolji atletičar današnjice Jamajčanin Usain Bolt,izjavio je da nije očekivao da će za 11 stotih delova sekunde nadmašiti svoj rezultat sa Olimpijskih igara u Pekingu prošle godine.

"Nisam trčao sa ciljem da oborim svetski rekord. Plan je bio da napravim što manje grešaka, pošto sam očekivao da će trka biti izuizetno teška", kazao je Bolt.

On je naglasio da je konkurneciji u Berlinu bila izuzetna i da je zato čitavog leta vredno trenirao i usavršavao svoj stil trčanja. "Start je bio veoma dobar, maksimalno sam trčao u prvih 20 metara, a posle su stvari išle svojim ritmom", naveo je atletičar sa Jamajke, koji će za pet dana proslaviti 23. rođendan. On je uporedio današnju trku sa onom koju je tačno pre godinu dana istrčao na Olimpijskim igrama u Pekingu. "Bez obzira na današnji rezultat, mislim da je trka u Pekingu bila značajnija za moju karijeru. Tada sam pokazao svima koliko vredim, a sada sam potvrdio koliko sam dobar. Rezultat koji sam postigao je izvanredan. Znao sam koliko vredim ali i da trka neće biti laka. Ipak, uspeo sam da napravim novi podvig", zaključio je Bolt.


.
Nazad na vrh Ići dole
 
Jusein Bolt oborio svetski rekord na 100 m
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
KAČAREVO FORUM :: OPŠTE TEME :: SPORT-
Skoči na: