KAČAREVO FORUM
MOLIMO VAS DA SE REGISTRUJETE AKO ŽELITE DA UČESTVUJETE U RADU FORUMA. REGISTRACIJA JE VEOMA JEDNOSTAVNA I TRAJE SVEGA NEKOLIKO MINUTA.

-Neke kategorije foruma (download zona....) mogu videti samo registrovani korisnici.

Mama, tata, kupite mi naocare! Ka_pan10
KAČAREVO FORUM





KAČAREVO FORUM
MOLIMO VAS DA SE REGISTRUJETE AKO ŽELITE DA UČESTVUJETE U RADU FORUMA. REGISTRACIJA JE VEOMA JEDNOSTAVNA I TRAJE SVEGA NEKOLIKO MINUTA.

-Neke kategorije foruma (download zona....) mogu videti samo registrovani korisnici.

Mama, tata, kupite mi naocare! Ka_pan10
KAČAREVO FORUM





KAČAREVO FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM NAMENJEN SVIM LJUDIMA DOBRE VOLJE
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Similar topics

     

     Mama, tata, kupite mi naocare!

    Ići dole 
    AutorPoruka
    smiiiiii
    SUPER MODERATOR
    SUPER MODERATOR
    smiiiiii


    Broj poruka : 232
    Poeni : 658
    Datum upisa : 27.06.2009
    Godina : 32
    Lokacija Lokacija : kacarevo

    Mama, tata, kupite mi naocare! Empty
    PočaljiNaslov: Mama, tata, kupite mi naocare!   Mama, tata, kupite mi naocare! EmptyUto Sep 29, 2009 12:29 am

    Mama, tata, kupite mi naocare!

    Opticari i oftamolozi u Britaniji su se prvo cudili, a onda otkrili u cemu je stvar: decaci zele da izgledaju kao Hari Poter! Naime, poslednjih nedelja je guzva kod opticara velika i dugo se ceka u redu. Ono što je posebno zanimljivo je da su u redovima bili uglavnom decaci koji imaju izmedu 7 i 9 godina.

    Svi su se oni nadali da ce im dijagnoza biti - slabi vid. Jer, ako nešto sa vidom nije u redu, morace da nose naocare. A ako nose naocare, onda ce to biti "Harry Potter" model! Ova prica pokazuje do koje je mere mali junak iz serije romana koju je napisala J.K.Rowling postao popularan medu decom u Velikoj Britaniji.

    Nekada najveca mora - naocare i nadimci tipa "cora" - sada su nešto što mališani prosto prizeljkuju, jer i njihov omiljeni junak nosi naocare. Takode i o popularnosti knjizevnog lika govori cinjenica da se prošlog leta na audiciju za ulogu malog carobnjaka prijavilo 50.000 decaka, zeleci da glume u filmu cija je premijera zakazana za 16. novembar 2001. godine.
    Nazad na vrh Ići dole
     
    Mama, tata, kupite mi naocare!
    Nazad na vrh 
    Strana 1 od 1
     Similar topics
    -
    » Kupite sebi svemirski brod

    Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    KAČAREVO FORUM :: OPŠTE TEME :: WEB CAFE-
    Skoči na: