KAČAREVO FORUM
MOLIMO VAS DA SE REGISTRUJETE AKO ŽELITE DA UČESTVUJETE U RADU FORUMA. REGISTRACIJA JE VEOMA JEDNOSTAVNA I TRAJE SVEGA NEKOLIKO MINUTA.

-Neke kategorije foruma (download zona....) mogu videti samo registrovani korisnici.

Gola Pančevka u Pireli kalendaru za 2010. Ka_pan10
KAČAREVO FORUM





KAČAREVO FORUM
MOLIMO VAS DA SE REGISTRUJETE AKO ŽELITE DA UČESTVUJETE U RADU FORUMA. REGISTRACIJA JE VEOMA JEDNOSTAVNA I TRAJE SVEGA NEKOLIKO MINUTA.

-Neke kategorije foruma (download zona....) mogu videti samo registrovani korisnici.

Gola Pančevka u Pireli kalendaru za 2010. Ka_pan10
KAČAREVO FORUM





KAČAREVO FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM NAMENJEN SVIM LJUDIMA DOBRE VOLJE
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi
Similar topics

 

 Gola Pančevka u Pireli kalendaru za 2010.

Ići dole 
AutorPoruka
smiiiiii
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
smiiiiii


Broj poruka : 232
Poeni : 658
Datum upisa : 27.06.2009
Godina : 32
Lokacija Lokacija : kacarevo

Gola Pančevka u Pireli kalendaru za 2010. Empty
PočaljiNaslov: Gola Pančevka u Pireli kalendaru za 2010.   Gola Pančevka u Pireli kalendaru za 2010. EmptyNed Jun 28, 2009 4:50 pm

Gola Pančevka u Pireli kalendaru za 2010.

Gola Pančevka u Pireli kalendaru za 2010. Sss

Na Pirelijevom kalendaru poziraju i verenica Orlanda Bluma Miranda Ker, plavuša Rozi Hantington, glumica i model Lili Kol...
Muškarci širom sveta mogu da odahnu. Pirelijev kalendar za 2010. i ove godine stiže na vreme. A u njemu - srpski supermodel Đurđa Stojiljković pozira u toplesu sa još 10 najseksepilnijih devojaka sveta. Đurđa je godinama jedan od najtraženijih modela u modnim centrima poput Milana, Njujorka, Pariza i Londona, a ovaj Pirelijev kalendar snimala je u brazilskoj Baiji.
KARIJERA - Đurđa na kalendaru u toplesu pozira sa majmunom u rukama, ali i potpuno naga naslonjena na džip pred objektivom fotografa Terija Ričardsona. On je već sarađivao sa Đurđom na Vog kalendaru, u kom naša manekenka u donjem vešu glumi seksi intelektualku. Đurđa studira političke nauke u Beogradu, a karijeru modela započela je u Beogradu.
– Sa šesnaest godina radila sam reviju na Beogradskoj nedelji mode kojoj su prisustvovali Dejan Marković, direktor modnih agencija „Names“ i „Women“, kao i modni skaut Jelena Ivanović. Zapazili su me na reviji i tražili da se upoznaju sa mojim roditeljima. Predložili su mi put u Milano – rekla je Đurđa.
Početkom godine kada je svetska ekonomska kriza počela da drma svet, Đurđa je izjavila da se pribojava posledica, iako je i u to vreme bila veoma zaposlena.
– Trenutno sam u nedoumici zbog ekonomske situacije. Svi smo u ovom poslu zbog novca, pa ako para više nema, možda bi trebalo da se vratim kući i skoncentrišem se na završavanje fakulteta – rekla je Đurđa.
Na Pirelijevom kalendaru poziraju i verenica Orlanda Bluma Miranda Ker, plavuša Rozi Hantington, glumica i model Lili Kol, Dejzi Lov, Ejbi Li Keršou, Katrin Meknil, Brazilke Ana Beatriz Baros i Grejsi Karvaljo, Marlo Horst i Eniko Mihalik. Kalendar za 2010. biće predstavljen 19. novembra u Londonu.
Nazad na vrh Ići dole
 
Gola Pančevka u Pireli kalendaru za 2010.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
»  Windows 7 Ultimate Fifa 2010 Xtreme Edition x86 ISO ENG 2010
»  Windows XP Materx V4 SP3 2010
» IFA 2010: Samsung Galaxy Tab

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
KAČAREVO FORUM :: OPŠTE TEME :: WEB CAFE-
Skoči na: