KAČAREVO FORUM
MOLIMO VAS DA SE REGISTRUJETE AKO ŽELITE DA UČESTVUJETE U RADU FORUMA. REGISTRACIJA JE VEOMA JEDNOSTAVNA I TRAJE SVEGA NEKOLIKO MINUTA.

-Neke kategorije foruma (download zona....) mogu videti samo registrovani korisnici.

Ana Ivanović privremeno napušta tenis Ka_pan10
KAČAREVO FORUM





KAČAREVO FORUM
MOLIMO VAS DA SE REGISTRUJETE AKO ŽELITE DA UČESTVUJETE U RADU FORUMA. REGISTRACIJA JE VEOMA JEDNOSTAVNA I TRAJE SVEGA NEKOLIKO MINUTA.

-Neke kategorije foruma (download zona....) mogu videti samo registrovani korisnici.

Ana Ivanović privremeno napušta tenis Ka_pan10
KAČAREVO FORUM





KAČAREVO FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM NAMENJEN SVIM LJUDIMA DOBRE VOLJE
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ana Ivanović privremeno napušta tenis

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 519
Poeni : 1663
Datum upisa : 23.06.2009
Godina : 40

Ana Ivanović privremeno napušta tenis Empty
PočaljiNaslov: Ana Ivanović privremeno napušta tenis   Ana Ivanović privremeno napušta tenis EmptyČet Sep 03, 2009 4:36 pm

Ana Ivanović privremeno napušta tenis
Ana Ivanović privremeno napušta tenis D1f30e77d5fba1daa6eaafb3b98758cfPosle neprijatne eliminacije od Katarine Bondarenko u prvom kolu US opena i slabih rezultata u poslednje vreme nekada prva teniserka sveta Ana Ivanović objavila je da će na neko vreme prestati da igra kako bi povatila formu, prenela je španska Marka!
"Želim da se na neko vreme odvojim od tenisa kako bih uspela da se vratim na staze uspeha. Razočarana sam jer sam protiv Bondarenko pravila neverovatne greške. Izdao me je i moj najjači udarac (forhend), loše sam birala poteze i nisam bila dovoljno sigurna u sebe. Dugo nisam imala odmor i jedva čekam da se sklonim od sveta tenisa jer smatram da će mi to pomoći da se vratim u nekadašnju formu", rekla je Ana Ivanović i dodala da bi volela da se vrati u sam vrh svetskog tenisa.


Do pre samo godinu dana Ana je bila prva igračica sveta sa Gren slemom u džepu (Rolan Garos), ali je sitaucija po nju počela loše baš na prošlogodišpnjem US openu gde je eliminisana u drugom kolu ne bi li u međuvremenu ispala sa liste prvih deset teniserki sveta.
Nazad na vrh Ići dole
https://kacarevo.serbianforum.info
 
Ana Ivanović privremeno napušta tenis
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
KAČAREVO FORUM :: OPŠTE TEME :: SPORT-
Skoči na: